sobota 26. prosince 2015

na vědomí se dává..

Ahoj ahoj! Doufám, že jste měli úžasný Vánoce a že si to zatím užíváte jak to jde. Mám pro vás pár důležitých informací ohledně vánočního speciálu, tak čtěte pořádně:
 1. Vezměte si s sebou boty do tělocvičny, protože až budeme mít dost čerstvýho vzduchu, přesuneme se dovnitř. Klidně si vemte nějaký pohodlný oblečení jako tepláky nebo tak, určitě se vám v nich budou hrát hry líp než v džínách nebo sukni. ;)
 2. K Vánocům určitě patří dárky, co si budem povídat.. Sama ale nesnášim takový ten stres, když musim/chci vymyslet něco, co by opravdu potěšilo, něco speciálního pro někoho speciálního. Nicméně, na dorostě dárky nesmí chybět. ALE - nebude to jen tak! Zkuste vymyslet něco, co může dostat kluk i holka, něco co nepřesáhne hodnotu 30 Kč a nebo něco, co sami vyrobíte. Nakonec, říká se, že ty vyrobený jsou stejně vždycky nejlepší, tak se předveďte. ;) A snažte se na to nezapomenout, protože když nic nedonesete, nemůžete se pak ani zapojit a získat radost od někoho jiného. A to by byla škoda, no ne? :)
 3. V pondělí zakončíme naše téma Boží charakter. Povídali jsme si o tom poměrně dlouhou dobu. Zaujala vás nějaká vlastnost? Pomohl vám nějaký program se posunout dál? Změnilo se u vás něco? Bylo pro vás něco novýho a chtěli byste se o to podělit? Promyslete jestli chcete říct něco jako slovíčko/svědectví, které se týče některé z Božích vlastností, ať už jsme se o ní bavili nebo ne. Je jedno kolik vás bude, klidně jeden, žádný nebo všichni. Rozhodně to bude povzbuzení pro všechny. :)
 4. Během dne budeme mít k dispozici pár nástrojů. Jestli máte nějakou písničku nebo klidně dvě, stačí přinést noty nebo jen slova, nakopírujem je a společně se jí můžem naučit a zazpívat. Akorát to musíte vést třeba na kytaru, protože jinak to bude buď acapella nebo si to vystřihnu já a to nechcete, protože umim asi tak čtyři akordy. :D Nástroje jako kytaru nebo klávesy seženu, když budete chtít něco dalšího, dejte vědět. :)
 5. Kdo se letos o Vánocích ještě ani jednou nepřejedl, tak..

 • je s ním něco špatně 
 • jeho mamka nevaří dobře
 • chce přes Vánoce zhubnout 
 • nechává si místo na dorost 
Takže pokud máte třeba nějakou oblíbenou pochutinu nebo si myslíte, že cukroví vaší mamky nic nepředčí, určitě doneste ochutnávku! A pokud jste už přecukrovaný, vemte třeba nějaký pití nebo něco slanýho. :) Jo a veledůležitá informace! Oběd je zajištěný, takže si ho nemusíte brát s sebou.

Snad jsem na nic nezapomněla, jenom to ještě rychle shrnu!
S sebou: univerzální dárek do 30 Kč nebo ručně vyrobený, boty do tělocvičny a pohodlné oblečení, svědectví/slovíčko, písničky (+ svoje nástroje), jídlo/pití, cokoliv, co budete potřebovat.
Připomínám, že dorost je od 10 do 18 hodin. 
Teď už je to opravdu všechno. Budu se těšit, Indy ♥ 7 komentářů:

 1. sukni???????????? kdo by si bral sukni:D haha ty jsi vtipnej Honzostřice
  PS.: nejsem anonym. jsem tvoje sukně

  OdpovědětVymazat
 2. Áďa si prdla. Hmmmmmmmmmm vajíčkový prd

  OdpovědětVymazat
 3. napíšeš sem prosím všechny charaktery boha co jsme probraly? Sťora říkal, že si můžeme připravit nějaké krátké slovíčko na nějaký charakter.
  díky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. odpouštějící
   milostivý
   láska
   trpělivý
   vševědoucí
   svatý
   všemohoucí
   věrný
   pravda
   spravedlivý
   svrchovaný

   snad jsou všechny :)

   Vymazat